Strona główna O firmie Produkty i usługi Portfolio Katalogi ONLINE Kontakt... Strefa Klienta
Dowiedz się więcej...
Pragniemy przedstawić Państwu naszą nową ofertę reklamową, która cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, nie tylko ze względu na walory smakowe. Cukierki firmowe nie tylko skutecznie pomogą w kreowaniu lepszego wizerunku Państwa firmy, ale ułatwią też dotychczasowe kontakty oraz umożliwią szybsze pozyskiwanie nowych Klientów. Nasze cukierki pakowane są w specjalnie dla Państwa zaprojektowane i wydrukowane opakowania, zawierające logo firmy, jej adres, podstawowe informacje, hasło...
Cukierki z owijką w 1 kolorze Czekoladki pakowane w kartonik Różne rodzaje owijek
Cukierki z owijką
w 1 kolorze
Różne rodzaje owijek
Krówki
Wycena dotyczy owijki drukowanej w 2 kolorach, (minimalna ilość 30 kg., ilość cukierków w 1 kg. - ok. 65 - 75 szt.). W cenę wliczone są: projekt graficzny wraz z przygotowalnią offsetową, druk offsetowy owijek oraz pakowanie cukierków.
Ilość [ kg ] Cena za 1 kg. Ogółem
30 27,- 810,-
50 19,- 850,-
100 14,- 1400,-
Uwagi
  1. Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Agencja Reklamowa EURO GRAPHIC zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący.
  2. Do cen należy doliczyć 23% podatek VAT.
  3. Cennik obowiązuje od 01.01.2013
Wszystkie znaki firmowe i nazwy produktów znajdujące się na stronach naszego serwisu WWW, prowadzonego przez Agencję Reklamową EURO GRAPHIC są własnością danych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy Ustawy o Ochronie Praw Autorskich. Znaki firmowe znajdujące się na tej stronie, zostały załączone wyłącznie w celach informacyjnych i w żaden sposób nie naruszają praw firm będących ich właścicielami.