Strona główna O firmie Produkty i usługi Portfolio Katalogi ONLINE Kontakt... Strefa Klienta
Dowiedz się więcej...
Krótko o naszej firmie...
Agencja Reklamowa EURO GRAPHIC działa od 1992 roku. Jesteśmy agencją full-service, to oznacza, że zapewniamy kompleksową obsługę reklamy: od projektu - poprzez realizację - do produktu finalnego. Wraz ze zwiększającymi się potrzebami naszych Klientów stopniowo poszerzaliśmy zakres oferowanych usług i obecnie możemy zaproponować Państwu usługi w zakresie poligrafii (offset, tampondruk, sitodruk), stron internetowych (projektowanie, hosting), wycinania napisów (styrodur, folia PCV), wykonywanie folderów, ulotek, wizytówek, kalendarzy, metaloplastyki.
Zajmujemy się również importem gadżetów i upominków reklamowych bezpośrednio z Chin (Hong Kong) oraz UE. Zainteresowanym firmom wysyłamy bezpłatnie CD z ofertą i cennikiem.
Chcielibyśmy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Z równych zapałem zajmujemy się niewielkimi zleceniami, jak i kompleksową obsługą reklamową. Wierzymy, że mniejsze budżety z czasem w wyniku dobrych posunięć reklamowych staną się większe. Jeżeli stwierdzisz, że nikt nie jest w stanie zrealizować Twoich pomysłów - zadzwoń do nas. Jesteśmy specjalistami od trudnych tematów.
Naszymi Klientami są między innymi: Urząd Miasta Krakowa, Urząd Wojewódzki w Krakowie, Urząd Marszałkowski w Krakowie, Urząd Miasta Krzeszowice, Urząd Miasta Limanowa, Lot Handling Cracow Ltd, Polskie Linie Lotnicze LOT, Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach, Lhoist Polska, Croda, Ares, Winterthur, American Express, NaftoTransRem, Bank BPH, Bank Polskiej Spółdzielczości, Orlen Transport, Can Pack, Ecolab, Fabryka Okien i Drzwi PAGEN, Uniwersytet Jagielloński, Bahlsen, Biprocemwap, Biogran, Holiday Inn Kraków, Państwowa Straż Pożarna, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Motorola, MPEC i inne...
Wszystkie znaki firmowe i nazwy produktów znajdujące się na stronach naszego serwisu WWW, prowadzonego przez Agencję Reklamową EURO GRAPHIC są własnością danych firm i podlegają ochronie prawnej na mocy Ustawy o Ochronie Praw Autorskich. Znaki firmowe znajdujące się na tej stronie, zostały załączone wyłącznie w celach informacyjnych i w żaden sposób nie naruszają praw firm będących ich właścicielami.